COVID-EO project

MMUAW 2.0: Iconic Campbell's Soup

5. augusta
MMUAW 2.0: Iconic Campbell's Soup

Video približuje príbeh legendárnych Campbellových polievok, ktorý mal premiéru v júli 1962, keď vôbec prvýkrát Warhol samostatne vystavoval vo Ferus Gallery v Los Angeles.

Viac

MMUAW 2.0: Keith HARING

10. júla
MMUAW 2.0: Keith HARING

Fenomenálny pop-artový umelec a otec newyorského graffity i osobný priateľ Andyho Warhola a Madonny, ktorý síce žil krátko, ale „kričal silno“ (zomrel v roku 1990 ako 31-ročný)

Viac

MMUAW 2.0: Jean-Michel BASQUIAT/SOHO

17. mája
MMUAW 2.0: Jean-Michel BASQUIAT/SOHO

TAK TOTO SA NEMALO NIKDY STAŤ!!! Pri nakrúcaní ďalšieho promo videa zo série COVID-EO project/MMUAW 2.0 o jednom z najvýznamnejších amerických umelcov neamerického pôvodu – J.M.BASQUIATOVI a jeho originálnom diele SOHO, ktoré je už niekoľko rokov súčasťou expozície MMUAW, sa stala veľmi šokujúca, až tragická situácia????! Pozrite video až do konca, niečo také sa v umeleckom svete stalo iba raz ????. Ako je možné takúto situáciu prežiť?

Viac

MMUAW 2.0: Andy Warhol Museum of Modern Art_WELCOME/INTRO

15. mája
MMUAW 2.0: Andy Warhol Museum of Modern Art_WELCOME/INTRO

MÚZEUM JE OTVORENÉ 7 DNÍ V TÝŽDNI. Návštevníci sú pre nás krvným obehom. Bez Vás sa múzeum nachádza v stave klinickej smrti. Ste nielen esenciou , ale aj hýbateľom produktivity a indikátorom našich kreatívnych možností. Aj preto je pre VÁS Múzeum moderného umenia Andyho Warhola v Medzilaborciach otvorené 7 dní v týždni a okrem prehliadky expozícií ponúka aj rôzne edukačné programy a zaujímavý art shop. Tak „come on“ – TEŠÍME SA NA VÁS!

Viac

MMUAW 2.0: BANKSY

1. mája
MMUAW 2.0: BANKSY

Nech sa páči – BANKSY! Naše prvé edukačno propagačné video v rámci nového audiovizuálneho „virálneho“ formátu COVID-EO project/MMUAW 2.0, v spolupráci s Fakultou umení TUKE, platformy MAO/DIG a MediaParku

Viac