Factory people

Christopher Makos

15. apríla
Christopher Makos

Okolo Warhola sa sústreďovalo mnoho ľudí, jedným z nich bol i americký fotograf, ktorý svojou prácou zaznamenal nielen priateľstvo s umelcom, ale aj jeho rozsiahle cesty.

Viac

Brigid Emmett Berlin

8. apríla
Brigid Emmett Berlin

Bola jednou z kľúčových a kultových ľudí, ktorí boli súčasťou Warholovho ateliéru Silver Factory, a stala sa umelcovou superstar.

Viac

Bob Colacello

1. apríla
Bob Colacello

Vo Warholovej Silver Factory sa stretávalo mnoho kľúčových a kultových ľudí, ktorí výraznou mierou formovali subkultúrnu umeleckú scénu v New Yorku v 60-tych rokoch minulého storočia. Bob Colacello sa stal pravou rukou Warhola a redaktorom časopisu Interview.

Viac

Edie Sedgwick

25. marca
Edie Sedgwick

Predstavujeme Vám kľúčových a kultových ľudí, ktorí sa pohybovali vo Warholovej Silver Factory v New Yorku v 60-tych rokoch minulého storočia a výraznou mierou formovali subkultúrnu umeleckú scénu. Veľká párty pokračuje s krehkou Edie.

Viac

Gerard Malanga

11. marca
Gerard Malanga

FACTORY PEOPLE – online formát, ktorý budeme postovať každý štvrtok niekoľko mesiacov. Predstavíme Vám kľúčových a kultových ľudí, ktorí sa pohybovali vo Warholovej Silver Factory v New Yorku v 60-tych rokoch minulého storočia a výraznou mierou formovali subkultúrnu umeleckú scénu. VEĽKÚ PÁRTY vo FACTORY otvára GERARD MALANGA.

Viac

PRIPRAVUJEME

10. marca
PRIPRAVUJEME

FACTORY PEOPLE – každý štvrtok

Viac