MMUAW v Medzilaborciach pripravilo vo vstupných priestoroch budovy PSK počas Dňa PSK /5. 10./ aktivitu pre návštevníkov podujatia – vytvorenie si vlastnej pohľadnice inšpirovanej kresbou Andyho Warhola. Tí, ktorí sa zapojili do vymaľovania, si výsledné mail-artové dielo mohli ponechať ako pamiatku na Deň PSK, alebo pohľadnicu v štýle mail-artu nechať na zaslanie poštou s adresou, ktorú napísali. Zároveň pracovníčky MMUAW poskytovali informácie a tlačové médiá MMUAW propagačného i muzeoedukolo­gického charakteru.

V priestoroch Múzea moderného umenia Andyho Warhola v Medzilaborciach bol v tento deň vstup a lektorský výklad pre návštevníkov zdarma. V popoludňajších hodinách si študenti gymnázia z Prešova v ateliéri počas workshopu vyskúšali techniku kresby – blotted line, ktorú využíval Andy Warhol v pred pop-artovom období. Do aktivít , ktoré na tento deň pripravili pracovníci múzea, sa zapojilo 248 návštevníkov.